Načítání obsahu...
Kontakt

Kontakt

O asociaci

ČMAPM je dobrovolná profesní asociace, která od roku 1995 sdružuje ženy podnikatelky a manažerky pomocí svých regionálních klubů. ČMAPM se stala asociací s nejdelší tradicí v České republice a s největší funkční sítí na regionální, národní i mezinárodní úrovni.

Sídlo společnosti

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek o.s.

Botanická 785/9

602 00 Brno

Sídlo společnosti

IČO: 70415498

O asociaci

ČMAPM je dobrovolná profesní asociace, která od roku 1995 sdružuje ženy podnikatelky a manažerky pomocí svých regionálních klubů. ČMAPM se stala asociací s nejdelší tradicí v České republice a s největší funkční sítí na regionální, národní i mezinárodní úrovni.

Ing. Kateřina Haring, MBA

prezidentka ČMAPM

prezidentka@podnikatelky.cz

Ing. Renata Valerie Nešporek, Ph.D., MBA

1. viceprezidentka ČMAPM a předsedkyně RK Ostrava

1.viceprezidentka@podnikatelky.eu

Romana Kurucová

Viceprezidentka ČMAPM

viceprezidentka@podnikatelky.eu

Ing. Olga Girstlová, Ph.D.

čestná prezidentka ČMAPM

olga@podnikatelky.eu

Ing. Lucie Pilipová

Předsedkyně RK Praha

rkpraha@podnikatelky.eu

JUDr. Iva Kremplová

Předsedkyně RK Brno

rkbrno@podnikatelky.eu

RNDr. Hana Blahová

Předsedkyně RK Olomouc

rkolomouc@podnikatelky.eu

Ing. Lidmila Kramolišová

Předsedkyně RK Nový Jičín

rknj@podnikatelky.eu

Hana Cupáková, BBA

Předsedkyně RK Bruntál

rkbruntal@podnikatelky.eu

Věra Kaderková

Předsedkyně RK Svitavy

rksvitavy@podnikatelky.eu

Ing. Jana Volná

Předsedkyně RK Zlín

rkzlin@podnikatelky.eu

Neváhejte a napište nám!

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána