Registrovat

4. ČERVNA 2016, AVON POCHOD PROTI RAKOVINĚ PRSU

V sobotu 4. června organizoval regionální klub Nový Jičín spolu se zástupci firmy Avon charitativní AVON POCHOD PROTI RAKOVINĚ PRSU.


 

18. KVĚTNA 2016: KONFERENCE NOVOJIČÍNSKA, 4. ROČNÍK

Za účasti významného hosta Prof. Ing. Milana Zeleného, M.S., Ph.D. proběhl již 4. ročník Konference  Novojičínska, tentokrát na téma "Rozvoj Novojičínska". Představitelé obcí a firem diskutovali o zajímavých tématech: Mošnovská průmyslová zóna a doprava, Společenská odpovědnost firem, Spolupráce firem a veřejné správy.

Pan profesor Milan Zelený je dlouhodobě nejcitovanějším českým ekonomem. Je odborníkem v oblastech multikriteriálního rozhodování, produktivity práce a řídicích systémů, dále propagátorem "Soustavy řízení Baťa", konzultantem četných podniků, institucí a vlád v zahraničí. Působí na mnoha univerzitách po celém světě. Napsal stovky odborných publikací, populárních a novinových článků. Pan profesor Milan Zelený byl za svoji vědeckou činnost oceněn řadou světových poct a ocenění.


 

6. - 8. 4. 2016: MEZINÁRODNÍ KONFERENCE FCEM

Členky regionálního klubu Nový Jičín se zúčatnily významného setkání podnikatelek a manažerek z celého světa, které se konalo v Praze. Hlavní zásluhu na tom, že se konference pořádala v České republice má paní Kateřina Haring z Kopřivnice (DYNAMIC GROUP). Kateřina byla zároveň hlavní organizátorkou akce.


 

5. 9. 2015: NOVOJIČÍNSKÝ VÍKEND

sobota 5. září  2015 od 9.30 hodin

EDUCA – Střední odborná škola, s.r.o.

B.Martinů 1994/4 a Masarykovo náměstí,  Nový Jičín